Únor 2008

Lets Dance

29. února 2008 v 19:34 | Sydney
Let’s Dance - Step upChanning Tatum , Jenna Dewan Tyler Gage je rebel na špatné straně Baltimoru, který má však sen, že se jednoho dne odtud dostane. Nora je prvotřídní prima balerína, která navštěvuje v Baltimoru ultra-elitní Marylandskou školu umění, a jediná věc, která stojí v cestě její jasně zářivé budoucnosti, je najít skvělého tanečního partnera pro své vystoupení. Když se Tyler kvůli potížím se zákonem dostane do Marylandské školy umění na veřejně prospěšné práce, je pro všechny jen drzým outsiderem. Jeho taneční nadání se však nezapře a Nora zjistí, že v tomto drsném klukovi je něco víc. Podaří se oběma realizovat své sny? A co láska? Nezkomplikuje jim životy?

řetězák 3

29. února 2008 v 18:46 | Sydney
Tak jsem se zase jednou nudila........

Další řetězák

29. února 2008 v 18:36 | Sydney
.Jak se máš ? Bylo i líp
2.Jsi spokojen/á se svám křestním jménem ? jak můžu?Je z 19.století
3.Jak by jsi se chtěl/a jmenovat ? česky nebo tak asi Markéta
4.Jaká je tvá oblíbená barva ? černá, růžová,fialová ......
5.V jakém měsíci jsi se narodil/a ?Říjen

Řětezák

29. února 2008 v 18:33 | Sydney
Vejdeš do bytu a budeš mít celou postel zasypanou ponožkama, co si pomyslíš?
Bože můj někdo je tady prase
2. Seš na WC, dojde ti toaleťák, a nemáte další, co uděláš?
neutřu se a najdu náhražku
3. Probudíš se najednou s vlasama ostříhanýma o 10 cm, co uděláš?
leknu se ale pokud to není razantbí sem v klidu
4. Ujede ti bus a další jede až za tři hodiny, můžeš jít 3 hodiny temnym lesem a nebo čekat (ty tři hodiny) a jet pak 20 minut?
pujdu lesem je to zábavnější
5. Po kom chceš, aby si tenhle řetězák vyplnil, páč tě to zajímá, co napíše??
wšichni..ptž je debilní :D
Eviktt a Darness66

Bleskovka 14

29. února 2008 v 18:05 | Sydney

Sněžní psi

29. února 2008 v 15:38 | Sydney
// bSněžní psi - Snow Dogs Originální název: Snow Dogs Motto: Skvělá komedie pro celou rodinu! Typ filmu: Komedie Rok výroby: 2002 Hrají: Cuba Gooding Jr. , James Coburn , M. Emmet Walsh , Graham Greene , Christopher Judge , James Belushi , Jess Maldaner , Brian Doyle-Murray , Jason Pouliotte , Peter Musooli , Oscar Goncalves , Randy Birch , Donnelly Rhodes , Jay Brazeau , Phillip Beer , George Labelle , Shaw Madson , Joe Maffei Fotogalerie
Žádné pochybnosti, Sněžní psi jsou skvělá komedie pro celou rodinu! Osm roztomilých a trochu divokých psů dokonale zamíchá životem úspěšného zubaře z Miami Teda Brookse (Cuba Gooding, Jr.). Sněžní psi (Snow Dogs)

Ted dostal podivný dopis, aby přijel na Aljašku a převzal si dědictví. Opustil tedy království slunce a vydal se do ledové pustiny. Místo pohádkového majetku na něj ale čeká osm roztomilých psů Husky. Ti dají městskému mazánkovi pořádně zabrat. Hlavně, když se je snaží zapřáhnout do saní a projet se s nimi.

Mimo psů se musí vyhýbat i dalším nástrahám - všudypřítomným mrazivým vichřicím, tenkému a kluzkému ledu na jezeře, drsnému domorodci Hromovému Jackovi (James Coburn)... a k tomu všemu se ještě natruc přihlásil do Arktického závodu psích spřežení. Do startu zbývají dva týdny

Pravá blondýnka

28. února 2008 v 18:58 | Sydney
Pravá blondýnka - Legally Blonde
Hrají: Ali Larter , Selma Blair , Reese Witherspoon , Luke Wilson , Matthew Davis , Victor Garber , Jennifer Coolidge , Linda Cardellini , Raquel Welch , Wayne Federman , John Kapelos , Mark Heidelberger , Gary Castro Churchwell , Richard Hillman , Oz Perkins , Kelly Nyks , Ted Kairys , David Moreland , Niklaus Lange , Brody Hutzler , Chaney Kley Fotogalerie (60 fotek): Další fotky >>>
'<![CDATA[ on error resume next plugin = ( IsObject(CreateObject("ShockwaveFlash.ShockwaveFlash.6"))) ']]>
Popis: Elle Woods /Reese Witherspoon/ je typická blondýnka! Růžová Barbína non plus ultra. Má všechno: je prezidentkou dívčího spolku Hawaiian Tropic, Miss červen ve školním kalendáři, je populární, rozhodně netrpí nedostatkem a především. je obdařena přírodní blond hřívou. Chodí s pohledným spolužákem Warnerem Huntingtonem III. /Matthew Davis/, a nepřeje si nic jiného, než být paní Huntingtonovou III. Jenže on má jiné plány: musí studovat Harvard a stát se právníkem! Co s naivní blondýnou! Řekne jí: "Hodlám být senátorem, proto potřebuji Jackie, ne Marilyn". a na studiích si nabalí samozřejmě seriózní tmavovlásku Vivian /Selma Blair/. Elle má zlomené srdce, ale jen tak se nevzdá. Přihlásí se také na Harvard a zrovna na práva, jen aby mu dokázala, že to také zvládne. Ona, která se vyzná daleko spíš v módě, společenské rubrice novin a organizaci party než v teorii státu a práva nebo ve finesách formální logiky. Jenže studium na elitní univerzitě není procházka růžovou alejí. Tam, kde jiní uspějí díky buď asketickému studiu, vrozené genialitě nebo i díky vlivnému tatínkovi, boduje nakonec Elle - ovšem až po mnoha docela pro ni trapných, pro diváky ale úsměvných karambolech - originálně svým přirozeným rozumem, šarmem, nedostatkem zbytečného respektu a schopností vyhmátnout klíčový detail. A v standardních životních situacích se Elle vyzná lépe než kolegové - budoucí intelektuální elita.

Překvapivě vtipná komedie "Pravá blondýna" je celovečerním filmovým debutem režiséra Roberta Luketice. Na paškál si bere předsudek o jednoduchosti a "jednoúčelovosti" blondýnek.
Nadějná mladá herečka Reese Witherspoon /Velmi nebezpečné známosti, Pleasantville - Městečko zázraků, Americké Psycho, Malý Nicky/ předvedla koncert v přeměně z naivní blondýnky v emancipovanou mladou dámu. Další mladý talent Matthew Davis (II) /Pearl Harbor/ je příslibem nastupujíci mladé "Holywoodské" generace.
Film získal cenu amerických teenagerů jako "Nejlepší film léta" v roce 2001 a porazil takové soupeře jako je Shrek a Zlatíčka pro každého.

Alias seriál

28. února 2008 v 18:55 | Sydney
ALIAS
Alias (TV seriál) (Alias)
Sydney Bristowová je mladá, inteligentná, atleticky zdatná študentka. Má priateľa Dannyho, ktorý si ju plánuje vziať. Jej zaujetie pre česť a spravodlivosť ju dovedie do supertajnej organizácie SD-6, zvláštnej složky CIA. Prejde náročným výcvikom a postupne sa kvalifikuje na špičkovú agentku. SD 6 velí despotický a nebezpečný Arvin Sloane, ktorý zdôrazňuje fakt, že nik nesmie vedieť o skutočnej náplni jej práce. Jeho vlastná žena je 20 rokov presvedčená, že pracuje v banke. Sydney však neodolá a v záchvate entuziazmu prezradí svoje tajomstvo Dannymu. Netrvá dlho a SD-6 Dannyho zavraždí. Sydney pochopí, že sa zaplietla s nebezpečnými ľuďmi, ale na vycúvanie je už neskoro. Pochopí, že SD-6 nie je vládnou organizáciou, ako si myslela, ale tajnou spojkou širšej siete, ktorá pracuje proti USA. Túžba po pomste ju dovedie do skutočné CIA, ktorej ponúkne svoje služby. Bude dvojitou agentkou, zdanlivo pracujúcou v záujme SD-6. Jej spojkou v CIA je sympatický agent Michael Vaughn, ktorému Sydney nie je ľahostajná ani ako človek ani ako žena. V SD-6 pracuje aj Sydneyin otec Jack Bristow, ktorý je takisto dvojitým agentom CIA. Sydney v snahe zničiť SD-6 postupne získava dôveru svojho šéfa a kolegov, no s jej pribývajúcími úspechmi raste aj nebezpečenstvo prezrazenia.

V úlohe americkej Nikity alebo Jamesa Bonda v sukni sa objaví krásna a presvedčivá Jennifer Garnerová. Za sebou má úspešné účinkovanie vo vojnovej ľúbostnej dráme Pearl Harbor, v Spielbergovej komédii Chyť Ma, Ak To Dokážeš a v komiksovom hite Daredevil. Jennifer podpísala zmluvu s tvorcami seriálu Alias do roku 2008. Za úlohu Sydney Bristowovej bola nominovaná na cenu Emmy a získala za ňu Zlatý Glóbus.

DaViD bOrEaNAz

28. února 2008 v 18:44 | Sydney
David Boreanaz
David Boreanaz


Zajímavosti:
- Jeho oblíbené jídlo jsou benediktýnská vejce a filadelfské sýrovo-steakové sendviče.
- Mezi jeho koníčky patří turistika, jízda na horském kole, čtení a hudba.
- Nerad se na sebe dívá v televizi.
- Má tetování na každém zápěstí, jedno znamená "Duše" a druhé "Osud". Jeho žena Jamie má stejná tetování.
- Má fóbii z kuřat.
- Povídá se, že při natáčení Buffy, měl poměr se Sarah Michelle Gellar alias Buffy.
- Má italské a české předky.

Me to You

28. února 2008 v 10:36 | Nikisydney
ME TO YOU

Desatero pro pejskaře

27. února 2008 v 19:29 | niki
1. Můj život trvá 10-15let. Každé odloučení od tebe mi působí smutek. Pamatuj: ty sis mě pořídil!
Tak k tomuto si myslím netřeba cokoliv dodávat. Naprosto každý by si měl ještě před pořízením pejska promyslet, kolik času mu je schopen věnovat a
jestli ho to bude "bavit" celých 15let. Není nic smutnějšího, než opuštěný pejsek…

2. Dej mi čas, abych pochopil, co ode mne chceš.
Je pravda, že u některých pejsků bychom mohli čekat do
nekonečna:-) Ale trpělivost růže přináší.

3. Důvěřuj mi. Nikdy tě úmyslně nezklamu.
Tady je velice důležité slovíčko "úmyslně". Veškeré konání psa má nějaký důvod. A to, jak lidé bez mrknutí oka odsoudí psa, který někoho pokousal, aniž by se soustředili na jeho výchovu a zázemí ve "smečce", značí o lidské hlouposti a sobeckosti. Pes není hračka, i když tak mnozí vypadají. Ani to není věc, jak vyplývá z našich zákonů (o kterých se tu raději nebudu vyjadřovat). A to si prosím všichni uvědomme!

4. Nehněvej se na mě dlouho a za trest mě nezavírej. Ty máš své přátele a zábavu, já mám jenom tebe!
Nepřiměřené tresty, ať už fyzické nebo psychické, netřeba dlouze rozebírat. Prostě do výchovy psího miláčka nepatří a to je jasné. Bohužel ne všem.

5. Povídej si se mnou, i když tvým slovům úplně nerozumím. Stačí mi, když slyším tvůj hlas.
I když neumí mluvit, někdy mám pocit, že mi až moc dobře rozumí. A přece je to náš nejlepší přítel a přátelům se svěřujeme, povídáme jim zážitky z práce, ze školy… I oni to chtějí slyšet a cítit se pro nás důležití a potřební.

6. Uvědom si, že když mě biješ, mohl bych tě hravě kousnout, ale já to neudělám.
Přesně tak, psi jsou v mnohém povahově lepší než lidé. A člověk, který ztluče svého psa, si zaslouží jen pohrdání…(i když bych vymyslela mnohem lepší tresty).

7. Jestli jsem někdy při práci špatný, dělám chyby nebo jsem líný, uvažuj, že mi třeba není dobře, nebo že jsem unavený.
I pejsci mají své dny…..

8. Starej se o mne, jsem-li starý, i ty jednou zestárneš.
Ubývá sil, ubývá úsměvů, přibývá bolestí a únavy. A my jsme tady od toho, abychom pomohli, abychom udělali všechno pro to, aby podzim života mohl náš pejsek prožít s pocitem důležitosti a s radostí.

9. Buď v mých těžkých chvílích vždycky se mnou, s tebou je pro mne všechno lepší.
Jsme ti jediní, koho pejsci mají, koho bezmezně milují…I nám se "líp" trpí v něčí náruči. Mají tak krátký život a dokážou za tu chvilku rozdat tolik lásky, tolik sama sebe, že bychom je měli nosit na rukou…

10. Až se můj čas naplní, nenech mě trpět. V případě nutnosti skonči
mé trápení včas. Jen tě prosím - zůstaň v téhle chvíli se mnou.
Dochází mi slova…

Ten projekt

26. února 2008 v 15:33 | Niksydney
Vítá vás vaše děsně unavená a naštvaná Syd.Zejtra je ta pitomá obhajoba prezentace tk...Dneska to bylo nanečisto a bylo to good pre to celý odkecala a já jen názvy zvířat...To jsem co????Zejtra píšem z Evropy zas povrch aaaaaach jo musim se ucit a nechce se mi.A ve čtvrtek možná z geo jenže z ty tk se vrátíme tak v 7 musíme ji nejak premluvit
Mějte se líp než já
NikSyney

Ja se na to...

16. února 2008 v 9:09 | Nik |  deníček
Taaak lidi to je pruser.nejenže tedkon začalo sněžit ale ja eště neumim zemák a v ponděí pisem a dneska se mi o tom zdalo help!!!Hm měla bych jít něco dělat je devět a nechce se mi.Musím snídat a tak.No tak ahoja
Vaše NikSydney
#FF99CC

Alias

15. února 2008 v 14:34 | Niksydney
Abych nezklamala tak tday vkládam nej stránku na světe mýho best seriálu Alias
zjistíte tak aspoň na čem ulítávám
pa
Niki

Zejtra du na oslavu

15. února 2008 v 14:33 | Nik
Zejtra ma moje best kámoška narozky tak jdu k ní na oslavu bude tam parta mejch kámošek a děsně se těším.Dneska shánmím dárek-slona.Včera mě zas bombardovala zprávama že nestíha a že chce aby to bylo dokonalý no bezva no prej bude i nějáká seznamovací hra je tam jedna holka kterou neznám s ketrou sem chodila dva roky do třídy takže nevim nevim zas zboříme dům i když to nesmíme ale knihovna-naše poloklubovna vypovída svoje...heheh
Vaše nadšená NikiSydney

Tak a jsem tady

15. února 2008 v 9:45 | Nik
Nazdárek vsichni!!!
Mam novej blogisek ale vubec nevim jak se to dela!nepomuze mi nekdo?novej styl a fotky?Díkec moc
Vaše Nikča